На Буковині більше 11 тисяч безробітних

На обліку в державній службі зайнятості на 1 липня п.р. перебувало 11,1 тис. не зайнятих трудовою діяльністю громадян області. Серед зазначеної категорії громадян кожен другий раніше обіймав місце робітника, майже кожен четвертий – посаду службовця.

Офіційний статус безробітних на 1 липня п.р. отримали 10,8 тис. незайнятих громадян, з них 6,6 тис. – сільські жителі.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області за червень п.р. не змінився і на 1 липня п.р. становив 2,0% від кількості населення працездатного віку.
Середній розмір допомоги по безробіттю у червні п.р. становив 842,24 грн., що на 23,0% менше, ніж законодавчо встановлений мінімальний розмір заробітної плати.

За сприяння державної служби зайнятості у червні п.р. було працевлаштовано 697 осіб, з яких 13,5% були особами, які потребували особливого соціального захисту.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами та організаціями області на 1 липня п.р. становила 966 одиниць. Із зазначеної кількості вільних робочих місць (вакантних посад) 40,5% передбачалося для робітників, 49,0% – для службовців, решта – для осіб, які не мають професії.

Про це повідомляє ГУ статистики в Чернівецькій області.

Новини Партнерів