На сесії Чернівецької міськради депутати хотіли заборонити відеозйомку оператору

На сесії Чернівецької міськради депутати хотіли заборонити відеозйомку операторуПід час сесії Чернівецької міської ради 28 липня депутати намагалися заборонити відеозйомку, яку здійснював телеоператор для власкора Національного рідіо в Чернівецькій області Вадима Пелеха.

«Шпигунську» телекамеру виявила позафракційний депутат Марина Гаєвська.
«В мене запитання, якого це каналу, як вона тут працює?» – звернулася депутат до залу. А на обурення деяких з колег додала: «Ми комісія з питань законності і регламенту, ми слідкуємо за порядком». Підтримав М.Гаєвську і секретар міськради Віталій Михайлішин: «При чому тут чого ми боїмося? Повинен бути порядок, тут сесійний зал. А не якась контора там чи на вулиці».

«У відповідності до регламенту всі журналісти повинні бути акредитовані», – лунало із залу. Зрештою дійшли до того, що потрібно проводити «перевірку ЗМІ перед початком сесії і впускати до сесійної зали тільки акредитованих».
На цей час оператора телекамери в сесійній залі не було. Він на кілька хвилин вийшов із залу. Як з’ясувалося пізніше, знімав він для власкора Національного радіо в Чернівецькій області Вадима Пелеха. У міськраді він акредитований.

«Я не мушу пояснювати для чого я працюю з камерою», – зауважив журналіст.
Але незважаючи на це, двоє депутатів від Партії регіонів вимагали в нього показати посвідчення і не прозоро натякнули, що не хочуть, щоби тут знімали.

Нагадаємо, що ще у березні цього року депутати вимагали прямих трансляцій сесій в Інтернеті і по телебаченню.

Джерело Молодий буковинець

Новини Партнерів