Івана Мунтяна обрано головою Чернівецької обласної організації ВО «Батьківщина»

Івана Мунтяна обрано головою Чернівецької обласної організації ВО «Батьківщина»Донедавна виконуючий обов’язки голови Чернівецької обласної організації партії ВО «Батьківщина» Іван Мунтян вже є легітимно обраним головою. Про це стало відомо кореспонденту BnBnews з достовірних джерел.

За наявною перевіреною інформацією обрання головою Івана Мунтяна відбулося на позачерговій виборній конференції Чернівецької обласної партійної організації у неділю 31 липня. Незважаючи на різноманітні заяви окремих осіб, в тому числі депутатів Чернівецьких обласної та міської рад, які раніше були виключені з партії «Батьківщина» за порушення Статуту та недотримання офіційної позиції партії, про зрив конференції та недопущення обрання І.Мунтяна головою обласної партійної організації, конференція відбулася спокійно і одноголосно підтримала кандидатуру Мунтяна.

Також на конференції обрали керівні органи облпарторганізації – повний склад бюро. Днями раніше відбулися виборні конференції в усіх районних та міських партійних організаціях «Батьківщини», на яких так само були обрані голови всіх організацій.

peredplata