У приміщенні Чернівецької міськради відкриють інформаційний центр фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ

Триває підготовка до IIІ Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ, який відбудеться з 6 по 9 вересня 2012 року у Чернівцях. Традиційно співорганізатором цього масштабного форуму виступає Чернівецька міськрада.

Головною метою фестивалю є повернення Чернівців на культурну карту Європи, розвиток діалогу між сучасними українськими поетами та їх зарубіжними колегами і перетворення субкультури, яку ми пропагуємо, на загальноукраїнську національну культуру.

Уже з 27 серпня у приміщенні міськради працюватиме інформаційний центр, у якому можна буде дізнатися про всі заходи і локації MERIDIAN CZERNOWITZ 2012.

Програму фестивалю складають поетичні читання, лекції, презентації книг, театральні та музичні перформанси, відеопоезія, поезія в мультиплікації, електропоезія (поезія з електронною музикою) та багато інших навколопоетичних подій. Уперше в рамках фестивалю відбудеться відкриття Міжнародної книжкової виставки за участю видавництв з України, Польщі, Австрії, Німеччини та Швейцарії. Також планується низка заходів з нагоди відзначення Дня Йозефа Шмідта – всесвітньовідомого тенора з Чернівців.

Учасниками MERIDIAN CZERNOWITZ є знані та цікаві поети, музиканти, перекладачі з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Ізраїлю, Молдови, Румунії, України, Польщі, Данії, Нідерландів, Великобританії та США.

Цього року MERIDIAN CZERNOWITZ відбудеться у межах Подільсько-Буковинського туристичного кластеру і пройде під гаслом «Один фестиваль – три міста: Кам’янець-Подільський, Хотин, Чернівці». Основною «сценою» залишатимуться Чернівці, а до Хотина і Кам’янця-Подільського з читаннями та перфоменсами завітають учасники фестивалю.

Про це повідомляється на сайті Чернівецької міської ради.

peredplata