На Буковині визначили кращих кінологів пенітенціарної служби

Як повідомляє відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, на базі Сокирянської виправної колонії №67 відбулися змагання з багатоборства із службовими собаками серед кінологів установ виконання покарань краю. У змаганнях взяли участь п’ять молодших інспекторів-кінологів із Сокирянської виправної колонії та Чернівецького слідчого ізолятора. Програма змагань включала комплекс вправ загальної та спеціальної підготовки.

На першому етапі собаки виконували команди «Сидіти», «Стояти», «Лежати», «Голос», «Повзти», «Апорт», «Поруч», долали перешкоди на спеціально обладнаному майданчику. Із спеціального курсу службові собаки демонстрували рівень підготовки у виявленні і затриманні злочинця по його слідах, виборі людини, виборі предмету, пошуку стріляних гільз, обшуку місцевості, а також захисту молодшого інспектора-кінолога.

За результатами змагань перше командне місце виборола команда Сокирянської виправної колонії, а перемогу в індивідуальному багатоборстві здобув прапорщик внутрішньої служби Петро Тимчук із службовою собакою Ельзою. Переможцям-кінологам вручили медалі та дипломи. Кращі з них із своїми вихованцями будуть представляти буковинських пенітенціаріїв на загальноукраїнських змаганнях кінологів.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

peredplata