У Вижницькому районі ліквідовують наслідки злив 29-30 липня

У Вижницькій районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Рощибака відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, поінформували у секторі з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації. Внаслідок злив, які пройшли 29-30 липня на території району, надзвичайна ситуація виникла у селищі Берегомет і у селах Долішній-Шепіт та Іспас.

Про результати аварійно-відновлювальних робіт в населених пунктах прозвітували голови місцевих рад. Під час засідання розглянуто питання щодо ліквідації збитків, завданих комунальним об’єктам, шляхи відновлення комунальних доріг, берегоукріплень та мостів, а також Національного парку “Вижницький”, територія якого постраждала найбільше. Загальна сума збитків складає 597 тис. грн.
За результатами засідання комісії відповідні служби району отримали доручення щодо ліквідації наслідків злив. Водночас голова райдержадміністрації подякував службам за оперативне реагування на ситуацію, яка виникла 29-30 липня.

Новини Партнерів