Чернівціобленерго завдяки 1 копійці минулого року обійшло тендерний закон на 700 тисяч

Чернівціобленерго завдяки 1 копійці минулого року обійшло тендерний закон на 700 тисячПАТ «Енергопостачальна компанія «Чернівціобленерго» у період з 6 червня по 4 листопада 2012 року уклала низку угод на придбання товарів та послуг, вартість яких була меншою від тендерного порогу на суми від 1 копійки до 10 грн. Загальна вартість таких угод склала 900 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

На суми у розмірі 99 999,99 грн було укладено сім договорів, зокрема на банківські послуги, на послуги з перевезення вантажів, а також на постачання товарів.
Також на суми у розмірі 99 990,00 грн були замовлені будівельні матеріали та інші товари. Так, пісок, щебінь та гравій за цією ціною було придбано у ТзОВ «Роднічок» Семенюка Івана Васильовича. Людина з таким ПІБ зазначена депутатом Чернівецької облради від Партії регіонів.

Ще 2 млн грн. без двох копійок пройшли по іншим угодам, які на 1 копійку не дотягували до мільйона гривень кожна.

Відкриття рахунків у «Сбербанку Росії» було замовлене на 999 999,99 грн. Стільки ж коштували послуги зв’язку у «Укртелекому».

Згідно з чинним на момент укладення договорів класифікатором продукції та послуг – обидві закупівлі класифікувалися як послуги. Однак згідно з чинним на момент укладення договорів Законом України «Про здійснення державних закупівель» на товари та послуги вартістю понад 100 тис грн. мав би проводитися тендер.

Нагадаємо, зміни до Закону «Про здійснення державних закупівель», які дозволили підприємствам не проводити тендер, якщо закупівля здійснюється за власні кошти підприємства, були прийнято Верховною радою лише 4 липня 2012 р. і 1 серпня були підписані президентом.

Джерело Наші гроші

Новини Партнерів