У Чернівцях оголошено набір на участь в дебатному турнірі щодо функціонування виборчої системи України. Головний приз – 2000 грн

У Чернівцях оголошено набір на участь в дебатному турнірі щодо функціонування виборчої системи України. Головний приз - 2000 грнУ Чернівцях “Студентське науково історичне товариство” oголошує набір для участі в студентському дебатному турнірі «Я обираю своє майбутнє». Тематика турніру: функціонування виборчої системи України та можливі шляхи її вдосконалення. Призовий фонд турніру становить 2000 грн., окрім того, кращий спікер, якого визначать судді, отримає в подарунок електронну книгу Kindle 5.

В рамках турніру буде проведено тренінг з методики дебатування та публічних виступів. Сам турнір проходитиме за Оксфордською системою в 4 етапи з 2-ої половини березня до кінця квітня. Оцінювати учасників будуть судді. Окрім виступів команд плануються виступи експертів з виборчого законодавства.

Перед початком турніру буде проведено тренінг з методики дебатування та ораторського мистецтва, тренерами будуть представники Федерації Дебатів України, неодноразові чемпіони різноманітних дебатних турнірів. Участь в тренінгу зможуть взяти не тільки учасники турніру, але й прості бажаючі, для цього в заявці, в розділі мотивації, потрібно зазначити: “Тільки участь в тренінгу”

Заявку на участь у турнірі необхідно заповнити не пізніше 3-го березня. Заявка доступна адресою: http://goo.gl/A5vYT

Контактна особа:

Тарас Прокоп, тел.: +380954900504, e-mail: prokoptar@gmail.com

Турнір в соціальних мережах:

Facebook – https://www.facebook.com/groups/143217892510951/

ВКонтакте – http://vk.com/debates_chnu

Довідка

Проект Дебатний турнір «Я обираю своє майбутнє» реалізується Студентським науково історчиним товариство СНІТ за підтримки Європейського партнерства заради демократії (EPD) та Громадянської мережі ОПОРА в рамках проекту мікрогрантів «Сприяння громадському контролю за реформами в Україні в рамках Європейської політики сусідства». Детальніше про СНІТ можна дізнатися на сайті організації