В Чернівцях відбудеться Чемпіонат світу з мотокросу

В Чернівцях відбудеться Чемпіонат світу з мотокросу18-19 травня 2013 p. в Чернівцях відбудеться II етап Чемпіонату Світу з мотокросу на мотоциклах з коляскою. Змагання пройдуть на базі Міжнародного спортивно-технічного центру «Суперкрос». Відповідне рішення було прийнято Конгресом Міжнародної Федерації Мотоспорту (FIM), до складу якої входять 105 країн світу.

За словами віце-президента Федерації мотоспорту України, голови Чернівецької обласної асоціації «Техноспорт» та директора змагань Михайла РОТАРА, очолить міжнародне журі в Чернівцях Координатор світової комісії FIM Дірк Де НЕВ з Швейцарії, що підкреслює високий рівень змагань.

Організатори стверджують, що до травня успішно завершаться всі роботи щодо підготовки бази проведення змагань міжнародного рівня та дійство пройде на належному рівні, адже вже заявлені команди учасників з Великої Британії, Нідерландів, Швейцарії, Швеції, Німеччини, Бельгії, Франції, Естонії, Литви, Латвії, Чехії, Республіки Молдова, Росії, Білорусії та України. Більше того, на Чемпіонаті відбуваються змагання не лише між командами спортсменів, а ще й між брендами – виробниками, які виборюватимуть Кубок конструкторів.

«Ми маємо амбітні плани використати спортивні змагання світового рівня як фактор, що позитивно вплине на розвиток туристичної привабливості міста. Співпраця всіх зацікавлених сторін – організаторів, органів влади і місцевого самоврядування, бізнесових кіл, волонтерів забезпечить проведення такого престижного заходу на відповідному рівні», – сказав представник співорганізатора, голова Буковинської Партнерської Агенції Арсеній АНЦИПЕРОВ.

Підготовка до проведення Чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з коляскою йде повним ходом, готуються спортсмени та команди, готуються організатори.

Про це повідомляє прес-офіс Чемпіонату світу з мотокросу в Чернівцях.

Новини Партнерів