За добу на Буковині сталось 3 пожежі

В смт. Лужани Кіцманського району виникла пожежа в житловому будинку місцевого мешканця. На місце події відразу було направлено пожежно-рятувальний підрозділ міста Кіцмань та місцеву пожежну команду смт. Неполоківці. Оскільки стіни та перекриття будинку були дерев’яними, вогонь швидко поширювався по будівлі. За короткий проміжок часу вогнеборці зупинили подальше розповсюдження полум’я, а згодом повністю ліквідували пожежу. Вогнем знищено речі домашнього вжитку. Завдяки оперативним діям рятувальників від знищення вдалося зберегти житловий будинок. Постраждалих на пожежі немає.

Господарська будівля горіла у селі Виноград Кіцманського району. За місцем виклику виїжджали вогнеборці міста Кіцмань та місцева пожежна команда Верхні Станівці, які оперативно ліквідували пожежу. Вогнем знищено перекриття, пошкоджено стіни будівлі Завдяки оперативним діям вогнеборців від знищення вдалося врятувати господарську будівлю. На пожежі ніхто не постраждав.

У селі Великий Кучурів Сторожинецького району виникло загорання сміття на відкритій території. Вогнеборці міста Чернівці та місцева пожежна команда села Великий Кучурів, які прибули на місце події, ліквідували пожежу.

Про це повідомляє прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області.

Новини Партнерів