15-річна співмешканка «пастора» народила дитину

15-річна співмешканка «пастора» народила дитинуНаша колега з \”Молодого буковинця\” розвідала ситуацію.

«Пастор» –
на експертизі у психлікарні

Нагадаємо, що лідера секти Сергія С. заарештували. Його звинуватили у статевих зносинах з особою, яка не досягла статевої зрілості, та розбещенні неповнолітніх. «Пастору» загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до п’яти років.

Як повідомляв раніше начальник управління МВС в області Микола ХАРАБАРА, стосовно затриманого призначили кілька експертиз, зокрема психіатричну та медичну. Також тривають слідчі дії. Хоча затриманий не визнає себе винним, вдає святого.

Наразі Сергій С., за словами начальника сектора зв’язків із громадськістю управління МВС в області В’ячеслава ХАБАЙЛА, перебуває у Львівській обласній психіатричній лікарні. Там він проходить психіатричну експертизу. Стосовно нього триває слідство.

Після арешту «пастора» до Новоселицької центральної районної лікарні привезли на обстеження 23 осіб, які жили разом із ним, – п’ятеро дорослих та 18 підлітків і малюків. Усіх їх уже виписали. Наразі, як повідомили у службі у справах дітей Новоселицької РДА, дев’ятьох дітей забрав брат Сергія С., який не належить до секти. По одному малюку взяли дідусь та повнолітній брат. Четверо дітей, онуків Сергія С., повернулися до своїх батьків і мешкають з ними у будинку «пастора».

15-річна народила здорового хлопчика

У відділі освіти Новоселицької РДА запевнили, що роблять усе можливе, щоб залучити дітей керівника секти до навчання, і вони пішли першого вересня до школи в селі Котелеве. Адже досі діти, навіть підліткового віку, не навчалися.

Офіційна дружина Сергія С. Альбіна народила від нього сімох дітей. Стільки ж і неофіційна Надія Притикіна. Ще одна неофіційна 15-річна дружина «пастора» 20 липня народила дитину в пологовому відділенні Новоселицької районної лікарні. «Породіллю привезли до нас вночі 20 липня, коли в неї вже почалися пологи, – розповів завідувач акушерсько-гінекологічного відділення Новоселицької райлікарні Олексій АУЗЯК. – Ми дуже хвилювалися за неї, бо в цій родині жінки помирали під час пологів. Але все, на щастя, обійшлося. Молода жінка народила самостійно, без хірургічного втручання. Народила здорового хлопчика вагою 3300 грамів. І мама, і дитина почуваються добре. Ми вже виписали їх. Обох їх забрав 22-річний рідний брат породіллі, який теж належить до цієї секти. Він уже одружений, має дитину. Чоловік оформив опікунство на сестру, приніс усі необхідні довідки». Медичних працівників Котелевської сільської амбулаторії попередили про неповнолітню маму та дитину. Вони наглядимуть за ними.
Надія Будна
Джерело та світлина Молодий буковинець

peredplata