З початку року на Буковині відділами та секторами державної реєстрації речових прав на нерухоме майно було зареєстровано 9484 заяви

Як повідомила сьогодні, 15 квітня, на апаратній нараді начальник реєстраційної служби Головного управління юстиції у Чернівецькій області Тетяна Ніколаєвич, з початку року у регіоні відділами та секторами державної реєстрації речових прав на нерухоме майно було зареєстровано 9484 заяви, з яких 4784 стосувалися права власності на нерухоме майно, на 3800 заяв надано інформації з реєстру.

За її словами, створено та функціонують 14 реєстраційних служб обласного, районних та міських управлінь юстиції Чернівецької області.

Тетяна Ніколаєвич додала, що на виконання доручення Президента України в регіоні здійснено ряд заходів для покращення надання адміністративних послуг. «Зокрема, затверджено графіки продовженого прийому громадян у відділах та секторах, що забезпечують реалізацію повноважень Укрдержреєстру у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно з продовженням годин прийому в будні дні до 20 години та в суботу до 16 години», – повідомила вона. Також, за її словами, для прийому фізичних та юридичних осіб створені належні умови, у тому числі зручний доступ для громадян похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями. «Для інформування жителів області про запровадження з 1 січня 2013 року нової системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень реєстраційною службою головного управління юстиції було створено консультаційний центр з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та затверджено його склад», – сказала начальник реєстраційної служби. Окрім цього, у головному управлінні юстиції створено 5 «ліній довіри», одна з яких стосується питань діяльності реєстраційної служби області: (0372) 57-09-11. Дзвінки приймаються щоденно з 15.30 до 16.30, окрім суботи та неділі. Корисна для жителів області інформація міститься і на веб-сайті головного управління юстиції у Чернівецькій області

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

До речі, на сайті Чернівецької обласної ради зареєстровано проект рішення про створення тимчасової контрольної комісії обласної ради з вивчення ситуації, що склалася з проведенням порядку державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно і земельних ділянок на території Чернівецької області.

peredplata