Україну накриють останні березневі снігопади

Синоптики прогнозують, що 28 та 31 березня в Україні знову розбушуються снігопади, які не зачеплять лише східні та південні регіони.
Про це свідчать погодні карти від метеорологічного сайту Ventusky. За прогнозами синоптиків, зранку 28 березня випаде сніг у всіх західних областях України. Особливо сніжно буде у Львівській та Рівненській області. Снігові маси повільно рушать у бік столиці.
Вдень 28 березня опади пройдуть у Тернопільській, Хмельницькій та Житомирській області. Близько 17:00 сніг уже буде у столиці, Київській та Чернігівській області, а також у районі Чернівців. До 20:00 розпогодиться майже на всій території України, але ще буде незначний сніжок у районі Сум та Чернівців. Снігові опади повернуться до України 31 березня близько 17:00. Вони зачеплять лише Чернівецьку, Хмельницьку, Вінницьку та Житомирську область. Ближче до 23:00 того ж дня сніг буде на всій західній частині країни, але вже на ранок 1 квітня опади припиняться і там.
повний текст читайте тут: https://pro-ua.org/post/163294?fbclid=IwAR0yTHzj-Fe18SbuIuXttYzak-TR2w3M6D3f0KzPhXqCYZoiJdiYT-D_rmc

Залишити відповідь