“Шалений снігопад ввірветься в Україну вже скоро, жахлива гроза накриє цілий регіон”: синоптики про сніг і весну

 Експерти зазначають, що вже дуже скоро українці зіткнуться зі суттєвим похолоданням. Людям варто підготуватися, адже в кінці березня повернуться снігопади. Також варто очікувати на дощі.

Як інформує “Апостроф”, з наступного тижня, а саме 28-29 березня в Україні очікується серйозна зміна погоди, яка передбачає похолодання і навіть сніг. Про це повідомила народний синоптик Наталка Діденко.

“Починаючи із західних областей температура повітря суттєво знижуватиметься, спочатку до +4+9 градусів, а потім і до нуля і навіть невеликих “мінусів”. До різкого похолодання приєднаються циклони та атмосферні фронти, підуть дощі, які перейдуть у сніг”, – повідомила Діденка.

Також зниження температури та опади супроводжуватимуться сильним вітром. Синоптик застерігає, що похолодання може ускладнити ситуацію на дорогах. Також зміна погоди вплине на самопочуття, особливо на людей із серцево-судинними захворюваннями.

“Орієнтовно з 28-29 березня у Києві також різко зміниться погода. Очікується суттєве похолодання, дощ та навіть мокрий сніг”, – прогнозує Діденко.

Однак 24 березня в Україні буде тепла погода з температурою +15 +20 градусів, у Києві до +20 градусів. Також у столиці у п’ятницю можливий невеликий дощ. 
повний текст читайте тут: https://pro-ua.org/post/163649?fbclid=IwAR0o6gwD773LsODmtpSf8e0Td73_gdxdjR1M9TjY938hPlg3xYlgenu_B_0

peredplata