Завтра Україну охопить антициклон Tora: синоптик розказала, що буде з погодою

У середині тижня, 5 жовтня, погоду в Україні визначатиме антициклон на ім’я Tora. 

“Тому в нас опадів не передбачається, повсюди буде суха погода. Хіба вночі та вранці на південному сході України місцями можливий невеликий дощ. Але це все”, – каже синоптик Наталка Діденко.

За її словами, температура повітря потихеньку знижується, хоча ще буде порівняно комфортною.

“У четвер впродовж дня в більшості областей очікується +17…+22 градуси, на півдні місцями до +22…+24 градусів. Вночі, звичайно, вже відчутно холодно: +6…+10 градусів, на півдні +10…+15 градусів. Виняток – Крим та Запоріжжя, де буде +8…+10 градусів”, – спрогнозувала синоптик.

У Києві, за її прогнозом, завтра опади малоймовірні. Вночі буде +8…+11 градусів, а вдень температура очікується на рівні +16…+19 градусів.

6-7 жовтня, за її словами, погода буде без кардинальних змін, хіба що місцями пройдуть невеликі дощі.

“А ось у неділю я б радила зайнятися чимось краще вдома, бо – дощі, а на заході, півночі, значній частині центральних областей істотно похолоднішає. На півдні ще побуде тепла погода”, – попередила синоптик.

Коли в Україні потеплішає – прогноз

За даними Українського гідрометцентру, найближчими днями температура в Україні знижуватиметься. Особливо холодно буде наприкінці тижня, не виключені навіть заморозки. Однак вже наступного тижня температура дещо підвищиться – до України завітає бабине літо.

peredplata