У районах Чернівецької області підтоплені криниці, мешканці потребують якісного водопостачання.

 

Спеціалісти Головного управління здійснюють профілактичні та протиепідемічні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції на об’єктах нагляду, згідно з постановами головного державного санітарного лікаря України. Інспектують агропродовольчі ринки, заклади торгівлі продовольчими й непродовольчими товарами, громадського харчування, перукарні та салони краси, інші установи.
Так, 27 червня в області обстежили 40 об’єктів нагляду щодо дотримання ними карантинних заходів, зокрема: 17 продовольчих (на 65% із них виявлені порушення); 1 заклад торгівлі непродовольчими товарами (100% недоліків); 13 агропродовольчих ринків (на 77% із них були порушення); 6 закладів громадського харчування та 2 об’єкти інших категорій (на 50% із них зафіксовані недоліки); 1 перукарня (без порушень). Загалом недоліки виявили на 26 об’єктах. Крім того, про них проінформували органи місцевої влади та самоврядування.
Також фахівці провели роз’яснювальну роботу серед 881 особи.
У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації на Буковині посилено заходи реагування на порушення карантинних обмежень. Так, за звітний період було оформлено 28 протоколів про адмінпорушення через нехтування протиепідемічними вимогами. Тому ще раз нагадуємо про необхідність дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання.
На виконання протоколу №12 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 червня та протоколу №1 засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 25 червня, спеціалісти районних управлінь ГУ ДПСС в Чернівецькій області посилили державний санітарно-епідеміологічний нагляд за об’єктами підвищеного епідемічного ризику в місцях підтоплення на території регіону.
Так, 27 червня перевірили 13 джерел децентралізованого водопостачання (підтоплені індивідуальні криниці) в м. Новоселиця та с. Банилів (на Вижниччині). Сьогодні працівники Держпродспоживслужби обстежили 13 джерел децентралізованого водопостачання в м. Вашківці (Вижницький р-н), селах Тарасівці, Маршинці, Костичани, Драниця Новоселицького та Розтоки Путильського районів.
Крім того, на Кіцманщині створили комісію задля обстеження підтопленої території сіл Стрілецький Кут та Ревне Стрілецько-Кутської сільради для визначення нагальних заходів. Підтоплені 72 приватні криниці в Стрілецькому Куті та 46 – у Ревному. Частково підтоплений Ревнянський ЗЗСО І ступеня, у зв’язку з чим, за рекомендацією Кіцманського районного управління ГУ ДПСС в Чернівецькій області, рішенням районної комісії ТЕБ та НС дано доручення тамтешній сільраді забезпечити населення альтернативним джерелом водопостачання.
Робота в цьому напрямку триває.

Світлина від Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.
Світлина від Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.
Світлина від Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.
Світлина від Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.
+5
 
 
 

peredplata