У Чернівцях відновили процес харчування в усіх школах та НВК

У всіх  школах та НВК міста  станом на 3 вересня забезпечується харчування учнів та дошкільнят у звичному режимі. Учні 1-4 класів отримують безкоштовні сніданки,  пільгові категорії  дітей – отримують безкоштовні сніданки та обіди. Про це повідомив начальник управління освіти міської ради Сергій Мартинюк. 

         У 18 закладах освіти, де  вчора через відсутність визначеного на  тендерних торгах переможця, було тимчасово призупинено роботу шкільних їдалень,  процес харчування відновлено. Послуги з харчування у цих закладах   надає ТОВ «Мега Крокус», який погодився підписати договір про реструктуризацію заборгованості щодо відшкодування витрат  на оплату наданих  комунальних послуг, плати за землю та збору за спеціальне використання води.  Відповідно до договору сума заборгованості, що підлягає реструктуризації, становить 802 136,82 грн. і має бути сплачена  шляхом розстрочення на 3 календарні місяці до 01 грудня 2019 р. без відстрочення її погашення. Боржник має право на дострокове погашення заборгованості.

ТОВ «Мега Крокус» здійснюватиме харчування у 18-ми закладах освіти до визначення  переможця на надання цих послуг. Антимонопольний комітет України взяв скаргу  ТОВ «Мега Крокус» до розгляду, який відбудеться 17 вересня. За результатами розгляду цієї скарги, у разі її задоволення,  буде  прийнято рішення про оголошення нових відкритих торгів з визначення переможця  на надання послуг з харчування у цих закладах . До цього часу підприємець здійснює господарську діяльність щодо надання послуг харчування в приміщеннях шкільних їдалень та харчоблоків  на підставі діючих договорів користування цими приміщеннями.

Міський голова Олексій Каспрук доручив департаменту розвитку терміново внести зміни до діючих договорів користування  приміщеннями шкільних їдалень та харчоблоків з усіма підприємцями, передбачивши їх завершення у разі невизначення в подальшому користувача приміщень переможцем у конкурсних торгах з організації харчування учнів шкіл міста. Для забезпечення безперебійного харчування учнів в кількох закладах,де такі договори завершуються, департаменту  розвитку та виконавчому комітету міської ради,як виняток,  пропонують  продовжити їх  дію додатковою угодою до визначення  переможця з надання цієї послуги на відкритих торгах.

Олексій Каспрук також доручив управлінню освіти міської ради вивчити можливість внесення змін в організацію харчування та  запровадження нового шкільного меню,складеного на основі Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах, заснованого  кулінарним експертом Євгеном Клопотенко та рекомендованого до впровадження в школах міністерствами освіти та науки, охорони здоров’я.

 

 

peredplata