У Чернівцях триває прийом документів для зарахування дітей до перших класів на 2020-2021 навчальний рік

Подати документина зарахування до першого класу можна онлайн

З 12 травня до 12 червня  у Чернівцях триває прийом документів для зарахування дітей до перших класів на 2020-2021 навчальний рік. Документи батьки мають змогу подати в електронному вигляді або особисто. Проведення будь-яких заходів, спрямованих наперевірку знань, умінь, навичок дитини, при прийомі до 1-х класів ЗАБОРОНЕНО. Про це повідомили в управлінні  освіти  міської ради.

При реєстрації онлайн на електронну пошту відправляються документи у сканованій формі із зазначенням електронної адреси відправника та адресата.

Прийом документів особисто від громадян здійснюватиметься із дотриманням основних правил санітарно-епідемічного захисту – відвідувачів допускають у засобах індивідуального захисту, з дотриманням дистанціювання.

Для зарахування дитини у перший клас подаються наступні документи:

  1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас.
  2. 2. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.
  3. 3. Медична довідка дитини встановленого зразка (оскільки на час карантину в поліклініках/амбулаторіях не проводять огляди, медичну довідкуможна буде надатипісля завершення карантину і відновлення планових оглядів).

4.Копія та оригінал документу, якийпідтверджуємісцепроживаннядитини:

– паспорт одного з батьківабовитяг з реєстру(при наявності ID-картки);

– копія та оригінал договору про орендуквартири(юридичнозавірені).

іншіофіційнідокументи (оригінал та копія), щозасвідчуютьмісцепроживаннядитини.

Батьки несуть відповідальність за повноту і достовірність усієї інформації та документів, що подаються до закладу  для зарахування дитини у перший клас, а також мають право письмово оскаржити неправомірну відмову у зарахуванні до закладу освіти.

На сайтах шкіл щопонеділка оновлюватимуть інформацію про кількість класів, які планується сформувати на 2020/2021 навчальний рік, кількість учнів у кожному класі та відповідно наявність вільних місць у кожному з них.

До 15 червня директор школи повинен  видати наказ про зарахування усіх дітей до 1-х класів, якщо станом на 12.06.2020 р.кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у прогнозованих класах, оприлюднити список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ.

Право першочергового зарахування мають діти, які :

  • проживають на території обслуговування школи
  • навчалися в дошкільному підрозділі цієї школи
  • мають рідних, які навчаються або працюють в цій школі

З15.06.2020р. до 26.06.2020 р.заяви про зарахування дітей до 1-х класів не приймаються.

Якщо кількість поданих станом на 12.06.2020 р. заявперевищує загальну кількість місць у 1-х класах закладів освіти,то проводиться жеребкування за процедурою,затвердженою  педагогічною радою.Для  проведення жеребкування  утворюється конкурсна комісія у складі 3 осіб.

Оголошення про дату, час, місце і спосіб проведенняжеребкування, інформацію про кількість вільних місць і прізвища дітей, якіпретендують на вільні місця, оприлюднюються на інформаційному стенді вебсайті закладу освіти.

Діти, які не проживають на територіїобслуговування цього закладу, зараховуються на вільні місця за результатами жеребкування та за умовиподання довідки закладу освіти, на території обслуговування якого проживаєдитина, про її відрахування з цього закладу чи не зарахування до нього.

За умови утворення окремого класу на вільні місця зараховують і тих дітей, які не проживають на території обслуговування закладу, алемають бажання здобувати освіту за освітньою програмою, щовикористовується закладом освіти та затверджена Державною службою якостіосвіти України.

               Прийом та зарахування дітей до 1-х класів за наявності вільних місць  відновлюють  з 29.06.2020 р. упорядку надходження заяв.

Персональні дані зарахованих учнів до 1 вересня будуть занесені алфавітної книгизакладу освіти та електронного реєстру.

          Персональну відповідальність за недотримання положень Порядку зарахування,відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладівосвіти для здобуття повної загальної середньої освіти несуть директора закладів освіти.

 

 

 

Новини Партнерів