Двоє буковинців стали жертвами недобросовісних продавців в інтернеті

До співробітників поліції звернулися двоє жителів Чернівецької області із заявами про те, що вони стали жертвами недобросовісних продавців. Аферисти заволоділи коштами громадян на суму понад 155 тисяч гривень. За обома фактами вказаних правопорушень правоохоронці розпочали кримінальні провадження.   

Учора, 20 вересня, до Чернівецького районного управління поліції із повідомленнями про шахрайство звернулися двоє буковинців. 38-річний житель села Нижні Станівці мав намір придбати автомобіль, а 41-річна чернівчанка – дитячий одяг, оголошення про продаж яких вони побачили на одному сайті. В подальшому заявники зв’язалися нібито з продавцями, які наполягали на частковій оплаті.

Чоловік власноруч перерахував 153 тисячі гривень на невідомий рахунок, а жінка – майже 3000 гривень. Однак, після переказів грошових коштів зв’язок з псевдопродавцями обірвався, а бажаний товар вони так і не отримали.

Співробітники поліції за вказаними фактами розпочали кримінальні провадження, передбачені статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України та проводять заходи для встановлення осіб, причетних до вчинення злочинів.

Поліцейські Буковини закликають краян не довіряти продавцям в інтернеті. Під час онлайн-покупок почитайте відгуки на сторінці, перевірте контактний номер через мобільні застосунки, візьміть за правило «не здійснювати передоплат». Про випадки та спроби шахрайства слід відразу повідомляти на спецлінію «102».

 
Джерело: Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області

peredplata