Хотіла отримати онлайн-роботу: буковинка перерахувала шахраям майже 352 тисячі гривень

Ще однією поширеною схемою шахрайства є «віддалена робота». Саме за такою схемою невідомі особи спустошили банківські рахунки 25-річної чернівчанки та 28-річної жительки селища Путила. 

До відділення № 1 (смт Путила) Вижницького районного відділу поліції звернулася 28-річна місцева жителька, яка стала жертвою шахрайства. Жінка в одній соціальні мережі побачила оголошення про можливість онлайн-заробітку. Буковинка перейшла за посиланням, виконала всі вказівки та власноруч перерахувала зі своєї банківської картки майже 352 тисячі гривень на невідомі рахунки.

Ще однією жертвою подібної афери стала 25-річна жителька міста Чернівці. Чернівчанка розповіла поліцейським, що невідома особа під приводом надання онлайн-роботи заволоділа її коштами. Жінка власноруч перерахувала понад 57 тисяч гривень на рахунки вказані нібито «роботодавцем».

За обома фактами незаконного заволодіння коштами громадян шахрайським шляхом слідчі поліції розпочали кримінальні провадження, передбачені статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці рекомендують не спокушатися на вигідні умови так званих онлайн-заробітків. Не довіряйте обіцянкам захмарних прибутків. Перевірте так званих «роботодавців» через пошукові запити в Інтернеті. Та в жодному випадку не перераховуйте гроші на невідомі рахунки.

Джерело: Відділ комунікації поліції Чернівецької області

peredplata