ХАМАС знову атакує Тель-Авів, кількість жертв в Ізраїлі сягнула 150

Кількість жертв атаки терористичного угрупування ХАМАС проти Ізраїлю зросла до більш ніж 150 осіб, понад 1100 осіб дістали поранень.

Джерело: The Times of Israel

Деталі: МОЗ Ізраїлю повідомляє, що 1 104 людини дістали поранень внаслідок нападів терористів у суботу. Серед них як поранені в наслідок ракетних ударів, так і від рук бойовиків ХАМАС, які проникали на територію Ізраїлю і розстрілювали військових і цивільних осіб.

Очікується, що кількість загиблих зросте.

Разом з тим, у суботу ввечері Тель-Авів і околиці знову обстрілюють ракетами після того, як ХАМАС погрожував нанести удар по цьому району.

 

Над Тель-Авівом лунають гучні вибухи.

Раніше ХАМАС погрожував атакувати Тель-Авів після того, як ЦАХАЛ розбомбив дві висотні вежі в секторі Газа, які використовувалися для розміщення активів ХАМАСу.

“Перед ударом ЦАХАЛ заздалегідь попередив мешканців будівлі і попросив їх евакуюватися”, – заявили ізраїльські військові.

 

Палестинські ЗМІ також повідомляють, що ізраїльські військово-повітряні сили розбомбили будинок Ях’ї Сінвара, голови терористичного угрупування ХАМАС у секторі Газа.

Водночас міністр енергетики Ізраїлю Ісраель Кац підписав наказ, що зобов’язує Ізраїльську електричну корпорацію припинити постачання електроенергії до Гази.

Рада Безпеки ООН проведе в неділю екстрене засідання, присвячене насильству на Близькому Сході, йдеться в заяві, оприлюдненій після атак терористів ХАМАС на Ізраїль. Засідання буде закритим для преси та громадськості.

Передісторія:

 

peredplata