Шахтарі, що протестують, пройшли крізь охорону і наблизилися до Адміністрації президента

Шахтарі, що протестують, пройшли крізь охорону і наблизилися до Адміністрації президентаБлизько тисячі шахтарів, які прийшли у середу вранці передати свої вимоги керівництву держави в центрі Києва, прорвалися крізь охорону на вулиці Банковій біля Адміністрації президента і впритул наблизилися до будівлі, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна. Протестувальники голосно стукають шоломами і кричать «Антимайдан», а також «Слава Україні!».

Біля будівлі Адміністрації вишикувалося кілька кордонів міліції. До охорони правопорядку залучено також бійців Нацгвардії.

21 квітня у Києві відбувся третій з\’їзд шахтарів України, що ухвалив постанову, в якій міститься звернення до президента України про відставку міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина.

З\’їзд шахтарів, у якому взяли участь близько 800 делегатів, також вимагає скликати засідання РНБО, на якому має бути вироблено заходи з урегулювання кризової ситуації у вугільній галузі.

У постанові з\’їзду також міститься звернення про внесення змін до держбюджету України, в якому має бути передбачена необхідна кількість витрат на держпідтримку галузі.

У разі повного ігнорування постанови з\’їзду, шахтарі мають намір підготувати і провести загальноукраїнські страйки

Джерело

peredplata