Дрались шезлонгами, стульями, топили кого-то”: Росіяни і українці влаштували “побоїще” в Туреччині

Дрались шезлонгами, стульями, топили кого-то”: Росіяни і українці влаштували “побоїще” в ТуреччиніУ бійці перемогли українці.

В одному з турецьких готелів в курортному містечку Кемер, стався справжній бій між українськими та російськими туристами. У бійку вступив весь готель, включаючи німців, англійців, уродженців Казахстану, Білорусії та Кавказу.

Розлючених туристів заспокоювали кілька нарядів поліцейських, повідомляють Патріоти України з посиланням на іноЗМІ. Повідомляється, що серед туристів активну участь в бійці брали кавказці, які билися на боці українців.
За словами очевидців, нічого не віщувало конфлікту, але «ввечері після вечері з рясною випивкою» група націоналістично налаштованих росіян стала скандувати мерзенні гасла на адресу українців. Ці нацистські вигуки викликали законне невдоволення українських туристів з Києва, які зажадали зупинити це потворне дійство. Однак російські націоналісти продовжували ображати українців, ніяк не реагуючи на зауваження. Тоді, щоб напоумити націоналістів в хід пішли кулаки і в конфлікт стали поступово втягуватися всі туристи, які відпочивали в готелі.

«Мордобій був просто до небес, – написав один з очевидців, – Билися шезлонгами, стільцями, топили когось в басейні готелю. Приїхало велика кількість машин, поліції». За його словами це побоїще найбільше нагадувало «салун на Дикому Заході». Приводячи в почуття російських націоналістів, українські туристи попутно надавали стусанів білорусам і казахам, які намагалися підтримати невдачливих провокаторів з Росії.

Логічним завершенням конфлікту стало підняття над готелем українського прапора.
Джерело: http://patrioty.org.ua/dralis-shezlongami-stulyami-topili-kogo-to-rosiyani-i-ukrayintsi-vlashtuvali-poboyishhe-v-turechchini/