Поліція знайшла викрадений стародрук “Апостол” Івана Федорова — його хотіли продати за 2,5 млн грн

Поліція знайшла викрадений стародрук “Апостол” Івана Федорова — його хотіли продати за 2,5 млн грнСпівробітники Національної поліції України знайшли стародрук “Апостол”, який у травні 2016 року був викрадений з Національної бібліотеки ім. В.Вернадського у Києві, повідомляє \”Релігія в Україні\” з посиланням на УНН.

“Знайшли (\”Апостол“ — ред.). Відбулася спільна операція департаменту карного розшуку і департаменту розвідки Національної поліції (з затримання зловмисників — ред.)”, — повідомили у Нацполіції.

Про подробиці операції у відомстві поки що не уточнили.

“Серед затриманих був продавець. Сума, за яку він погодився продати книжку, становить 2,5 млн грн. Інші особи, які перебували з ним у ресторані, встановлюються”, — сказав співрозмовник агентства УНН.

Стародрук “Апостол” Івана Федорова, надрукований в 1574 році, зник 10 травня 2016 року з Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

Минулого року такий стародрук та подібні книги було вкрадено зі старообрядницької церкви села Біла Криниця Глибоцького району на Буковині. Ці стародруки досі не знайшли