СБУ викрила агента російських спецслужб у секретаріаті Кабміну

СБУ викрила агента російських спецслужб у секретаріаті КабмінуСпівробітники контррозвідки Служби безпеки викрили чиновника секретаріату Кабміну на діяльності в інтересах спецслужб Росії.
Про це повідомляє прес-центр СБУ.
\”Правоохоронці встановили, що чиновник був завербований російськими спецслужбами під час довготривалого закордонного відрядження. Оперативники СБУ задокументували, що посадовець за завданням російських кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію про діяльність урядових структур. Отримані дані зловмисник передавав кураторам через електронні канали зв’язку\”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, шо співробітники СБУ затримали агента російських спецслужб на робочому місці за сприяння керівництва українського уряду.
\”Чиновник мав доступ до достатньо вузької інсайдерської інформації Кабінету міністрів. Він користувався повагою. Він дуже відповідально, старанно та творчо працював на російські спецслужби\”, – розповів начальник департаменту контррозвідки СБУ Олексій Петров телеканалу \”Прямий\”.
Затриманого у кайданках повезли до СІЗО.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу, тривають першочергові процесуальні дії, зокрема обшуки за місцями роботи та проживання чиновника. Затриманому оголошено про підозру в скоєнні злочину.

Співробітники контррозвідки Служби безпеки затримали Станіслава Єжова, він працював на посаді заступника керівника протоколу прем\’єр-міністра Володимира Гройсмана.
Про це повідомляють \”Українські новини\” з посиланням на джерело.
Воно розповіло, що раніше Єжов працював у посольстві України в США та в Адміністрації президента.
У протоколі він відповідав, зокрема за переклад зустрічей з іноземними делегаціями і часто сам здійснював переклад.
\”Із прем\’єр-міністром Володимиром Гройсманом він почав працювати ще у Верховній Раді й разом з ним перейшов працювати в Кабмін\”, – зазначає видання.

peredplata