“Кілер” Бабченка: замовник називав 60 цілей в Україні

Борис Герман, підозрюваний в організації вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка, називав 60 цілей в Україні, які повинні були бути ліквідовані.Про це в інтерв’ю “ВВС-Україна” розповів “кілер”, якого Герман найняв для вбивства Бабченка, Олексій Цимбалюк.

За його словами, під час першої зустрічі Герман говорив про список з 30 осіб і підкреслював, що вони повинні бути ліквідовані до осені. Згодом кількість цілей збільшилася

“Ми зустрілися на парковці одного з торгових центрів. Я сів у його автомобіль. Ми поїхали, на ходу розмовляли. Розмова стосувалася списку майбутніх жертв. Імена називалися, але список, з його слів, на той час виріс з 30 до 60 цілей. Для мене це, якщо чесно, звучало як розмова якогось маніяка”, – розповів він.

Також Цимбалюк зазначив, що не бачив усього списку, йому було відомо лише про дві наступних жертви.

За його словами, після Бабченка повинні були вбити активіста одеського євромайданівцяТодора Пановского і колишнього ФСБшника Іллю Богданова.

“Під час однієї з наших зустрічей він показав мені їх фотографії і сказав: ці наступні. Чергу – хто перший, а хто другий, – я міг визначати сам”, – розповів Цимбалюк.

5 червня в мережі з’явився “розстрільний” список з 47-ми журналістів і блогерів. У зв’язку з цим СБУ відкрила кримінальне провадження за фактом розголошення.

За словами генпрокурора Юрія Луценка, “список 47-ми” передали журналістам з Росії для дискредитації українських силовиків.

Джерело