ЗУХВАЛИЙ ОПІР КОНТРАБАНДИСТІВ НА БУКОВИНІ 

Прикордонники продовжують активні заходи з посилення та боротьби з протидії протиправним елементам, які все частіше намагаються здійснювати правопорушення на державному кордоні – повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Так, з початку поточного року на ділянці Чернівецького прикордонного загону підрозділами охорони кордону в 110 випадках виявлено понад 656 тисяч пачок сигарет, сума яких коливається в межах майже 12 мільйонів гривень.

Варто відзначити, що левову частку цих тютюнових виробів виявлено на гірських ділянках кордону, а саме прикордонниками відділів «Красноїльськ» та «Селятин», нерідко спільно з іншими правоохоронними підрозділами Чернівецької області. Звісно втрата фінансових потоків й товару призводить до конфліктних ситуації поблизу державного кордону та невдоволення організаторів контрабандних потоків.

Одна з таких конфліктних ситуацій трапилася учора. Прикордонним нарядом виявлено місце накопичення тютюнових виробів, які вже були підготовлені до подальшого транспортування до країн ЄС. Звісно ж втрачати товар мешканці населеного пункту Красноїльськ не захотіли. В результаті конфлікту близько двадцяти осіб здійснили напад на прикордонний наряд та спробували заволодіти зброєю при цьому нанесли тілесних ушкоджень працівникам правоохоронного органу. Нападникам вдалося втекти, триває їх пошук.

На місце події прибули представники Національної поліції для проведення слідчих дій. На даний час поліціантами внесено відомості  до  ЄРДР в рамках ознак кримінального правопорушення за частиною 2 ст. 345 ККУ «Погроза або насильство щодо працівників правоохоронних органів». За скоєння такого роду злочину правопорушникам світить обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.