Тернополянин покінчив життя самогубством в 3-ій лікарні, де був на обсервації. У нього залишилось 4 дітей .

39-річний тернополянин нещодавно повернувся з-за кордону та покінчив  життя самогубством.  

Чоловік 14 квітня повернувся з Польщі. Протягом двох років він майже весь час жив за кордоном. 20 квітня потрапив на обсервацію у міську лікарню №3. Симптомів коронавірусу у чоловіка не було, тричі на день він вимірював температуру тіла, не скаржився на самопочуття.

Тернополянину 39 років, одружений, виховував 4 дітей. Йому ніхто не приносив у лікарню передач. Чоловік тричі на день отримував лікарняне харчування. У палаті, в якій він жив сам, був індивідуальний санвузол і балкон.

Ввечері 24 квітня, чоловік зачинився у палаті. На вечірньому обході медики не змогли відчинити двері, тому викликали поліцію. У палаті виявили людину без ознак життя. Він покінчив життя самогубством. Причину самогубства встановить слідство.

Про обставини смерті чоловіка ми запитали у директора комунального закладу “Тернопільська міська лікарня №3№ Юрія Лазарчука.

– Громадянин знаходився на обсервації в нашій лікарні. Зараз триває слідство. Це усі коментарі. – сказав він. 

У прес-службі ГУНП в Тернопільській області також не коментують ситуацію. 

– Це злочин приватного обвинувачення. Ми  не можемо коментувати такі справи, – кажуть у прес-службі. 

Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/Zdorovya/ternopolyanin-pokinchiv-zhittya-samogubstvom-v-likarni-na-observatsiyi-11054651.html?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=20minut&fbclid=IwAR3NpV1FB-ukmWZrPoe-jtPdQuugAbu9gVL1k-mgVGSD9Zu-diuV6n6D0_E