Буковинські прикордонники знайшли двох втомлених та голодних іноземців, які блукали карпатськими лісами

Двох осіб, прикордонники Чернівецького загону виявили 9 червня за 800 метрів до кордону. Прикордонний наряд відділу «Фальків» помітив «горе-туристів» на узбіччі однієї з гірських доріг, в кущах, де вони ховалися від правоохоронців.

Про це інформує пресслужба Чернівецького прикордонного загону.

Під час перевірки встановлено, що особи без документів. Зі слів затриманих, вони громадяни Алжиру та Тунісу. Однак, згодом було встановлено, що двоє чоловіків є вихідцями з Алжиру.

Цікавим фактом є те, що іноземці до України прибули цілком легально, для навчання в одному з українських вишів. Проте, навчання, імовірно, було приводом для подальших мандрів країнами ЄС. Слід зазначити, що чоловіки протягом  трьох діб пересувалися за допомогою навігатора лісистою місцевістю серед важкопрохідних карпатських гір. Невідомо, що з ними могло б трапитися, якби правоохоронці не виявили голодних та втомлених іноземців.

Варто сказати, що один з затриманих вже у вересні минулого року затримувався на ділянці відділу «Красноїльськ», за спробу порушення українсько-румунського кордону.

За спробу порушення державного кордону України на алжирців складено адміністративні протоколи, їхню подальшу долю вирішить суд.