У Дністрі знайшли тіло батька, який врятував трьох доньок з води.

 У Дністрі рятувальники знайшли тіло чоловіка, який врятував трьох доньок і загинув сам.

Тіло було на дні недалеко від берега. Нагадаємо, одна з доньок потрапила на глибину й почала тонути, при цьому потягнула за собою старшу сестру.

Батько, побачивши  ситуацію, почав занурюватись, щоб виштовхнути на поверхню дітей. Відвівши дітей із заглиблення батько зник з поля зору.

Пошуки тривали напередодні цілий день, видимість під водою була дуже поганою – водолази не бачили на відстані витягнутої руки. І напередодні не помітили тіло, яке лежало на дні за 300 метрів від берега.

Знайшли його лише сьогодні. Йдеться у матеріалі ТСН.

«У зв’язку з тим, що водолази проводили пошукові роботи, була погана видимість, десь 10-20 сантиметрів. Так тіло не знайшли. Сьогодні зранку проходили на човнах, вода збурлилася на великих оборотах і тіло піднялося на поверхню», – каже начальник аварійно-рятувальної частини ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Михайло Курч.

39-річний загиблий – батько 5 дітей. З трьома своїми старшими доньками – їм 8, 10 та 11 років – пішов відпочивати на стихійний пляж на березі Дністра. Зрештою чоловік зумів виштовхнути усіх дітей на мілину. А от сам пішов під воду.

Рятувальники кажуть, що Дністер у тому місці дуже підступний: глибина місцями до 3 метрів, чимало вирв, а найгірше – дуже сильна течія.

Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/u-dnistri-znayshli-tilo-batka-yakiy-vryatuvav-troh-donok-z-vodi-74473. Сайт http://acc.cv.ua/

peredplata