«Дай йому по голові». У Києво-Печерській лаврі напали на журналіста, який знімав пожежу.

 
Напад на журналістів (Фото: Скріншот відео Магнолія ТБ / Facebook)

У четвер, 4 листопада, під час пожежі в Києво-Печерській лаврі на журналіста Магнолія-ТВ, який знімав інцидент, напали і відібрали телефон.

Відповідне відео було опубліковано у Facebook телеканалу.

Один із чоловіків у рясі, очевидно чернець, відібрав у журналіста телефон. Коли журналіст попросив віддати його майно, намісник Лаври, що стояв поруч, митрополит Павло (Лебідь) наказав своєму підлеглому ” нічого не віддавати”.

 

«Видали все, а потім віддай», — наказав ієрарх ченцю.

Він також додав, щоб той “дав йому по голові”.

 

Звертаючись до журналіста, настоятель Лаври заявив, що той не має права вести зйомку, адже його “сюди не запрошували”. Конфлікт тривав кілька хвилин. Зрештою священнослужителі пообіцяли віддати телефон після того, як відеозапис буде стерто. На цьому відео обривається.

Митрополит УПЦ (МП) Павло Лебідь очолює Лавру понад 20 років. За цей час ієрарх неодноразово потрапляв у гучні скандали, сварився з журналістами, порушував дорожні правила на подарованому Mercedes і був депутатом Київради від Партії регіонів.

У четвер, 4 листопада, на території Києво-Печерської лаври сталася пожежа.

Займання сталося на другому поверсі будівлі корпусу № 68, де розташована майстерня з розпису ікон, проте вогонь поширився на покрівлю.