У Чернівецькій області за десять місяців поточного року 59 людей загинуло та 396 травмувалися у ДТП

В Україні триває тиждень безпеки дорожнього руху, присвячений безпечній поведінці на вулицях і дорогах, запобіганню дорожньо-транспортному травматизму, дотриманню правил дорожнього руху. 
 
 Всесвітня організація охорони здоров’я наголошує: щороку в результаті ДТП гине майже 1,3 мільйона людей. Дорожньо-транспортний травматизм є провідною причиною смертності серед дітей та молодих людей віком від 5 до 29 років.В Україні цьогоріч, за даними Патрульної поліції, станом на 31 жовтня в ДТП загинули 2 592 людини (серед них 157 — діти), майже 25 тисяч осіб травмувалися (серед них 3 388 — неповнолітні). 
У Чернівецькій області у січні-жовтні поточного року сталися понад  2,1 тис. ДТП, в яких загинули 59 осіб та 396 травмувалися.
Аварій могло б бути у рази менше, якби всі учасники дорожнього руху неухильно дотримувалися простих правил:1.     – Використовували паски безпеки.2.    –  Надягали шолом при водінні двоколісних транспортних засобів.3.     – Носили світловідбивні елементи в темну пору доби. 4.     – Дотримувалися швидкісного режиму.5.     – Зупинялися на вимогу знаків та світлофорів, дотримувалися розмітки.6.     – Не пускали за кермо неповнолітніх. 7.     – Не вживали алкоголь.«Правила дорожнього руху написані кров’ю і пишуться вони для того, аби ми всі, сідаючи в автобус, на велосипед чи за кермо власної автівки, могли почуватися в безпеці, — говорить Ігор Кузін, заступник міністра — головний державний санітарний лікар України. — Поважаймо одне одного, будьмо уважними за кермом і бережімо здоров’я: своє та тих, хто поруч!».

Джерело: пресслужба Міністерства охорони здоров’я