У Чернівцях відбудеться Буковинський туристичний ярмарок

13 квітня 2019 року на  Соборній площі міста відбудеться XIV Буковинський туристичний ярмарок.

Ярмарок проводиться з метою популяризації відпочинку в місті і на Буковині, зорієнтований на внутрішній і в’їздний туризм та ознайомлення з національним колоритом Буковинського краю.

В рамках ярмарку буде представлено туристичні можливості міста Чернівців та районів області, організовані екскурсії містом, виставка-ярмарок товарів народного промислу,гастрофест, майстер-класи, частування та розваги для відвідувачів, а також відбудуться концерт аматорських колективів.

Запрошуємо взяти  участь у ярмарку усіх суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері туризму.

Організаторами Ярмарку є департамент розвитку Чернівецької міської ради  і департамент екології та туризму обласної державної адміністрації.

Участь у Ярмарку є безкоштовною. Для учасників надається палатка розміром 2×2 м.

У випадку зацікавленості та за більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном:(0372) 553667, e-mail: tourism@rada.cv.ua, (0372) 522823, e-mail: buktour_oda@ukr.net.

                   Інформує прес-служба міськради Чернівців.

1 thought on “У Чернівцях відбудеться Буковинський туристичний ярмарок

  1. туризму на Буковині як такового не має ! Все те що зараз називається туризм – це ентузіазм простих людей ! Все те що показує влада це БУТАФОРІЯ і брехня . Те що тур фірми відправляють на відпочинок в Єгипет і в Турцію – це заробіток іноземного продавця туристичного відпочинку . Українські тур фірми заробляють на цьому копійки ……. На Буковині потрібно зробити сприятливу для туризму інфраструктуру !

Comments are closed.