Ситуація в регіонах станом на 8.00:

Ситуація в регіонах станом на 8.00:

📍Відносно спокійно ніч минула у багатьох областях: на Волині, Закарпатті, на Дніпропетровщині, Рівненщині, в Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Хмельницькій областях, у Київській, Кіровоградській, Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Запорізькій, Тернопільській областях, на Житомирщині, Сумщині, Черкащині, Чернігівщині, та Полтавщині.

📍Харків: вночі житлові райони міста знову обстрілювали окупанти. По області: вночі — ракетні удари по Лозовій, постраждалих немає. Там і в Барвінковому триває евакуація населення.

📍 Луганщина: росіяни не змогли увійти в Новотошківське, добу обстрілюють з усіх видів зброї Гірську громаду. Загоряння даху Сєвєродонецької лікарні та житлових будинків у Лисичанську, є руйнування у Сєвєродонецьку, Новодружеську та Тошківці. Щонайменше 10 будинків у Сєвєродонецьку зайнялося полум’ям, ще у багатьох багатоповерхівках вибиті вікна, пошкоджено дах.

📍 Донеччина: Мар’їнка, Новомихайлівка — атаки із застосуванням артилерії та авіації ворога. Авдіївка, Очеретинська ТГ, Торецька ТГ — обстріли. Обсяги руйнувань та кількість людей, що постраждали внаслідок атак росіян, встановлюються. Маріуполь без змін — блокада. Опір триває.

📍Херсонщина: за останню добу було багато вибухів, зокрема, запусків градів. Є повідомлення про зруйновані будинки, школи, поранених та загиблих. Люди самотужки намагаються виїжджати з окупованих сіл. Область потребує гуманітарної допомоги та евакуації людей, зокрема, Бериславський район та села на кордоні з Миколаївщиною.

peredplata