“Крах і провал”. Арестович показав, як зменшились російські “кліщі” за два місяці. Карта

 
https://www.youtube.com/watch?v=KIc2ly2rt0w
За тактичними успіхами російської армії на сході України криється грандіозний стратегічний провал, вважає радник голови Офісу президента Олексій Арестович. В ефірі Youtube-каналу Фейгін LIVE Арестович заявив, що війська РФ просуваються “на два метри ціною двох тисяч російських солдатів”, і це подається пропагандою ворога як великий успіх.

Насправді російські амбіції тепер обмежуються ділянкою “30 на 30 кілометрів” у районі Сєвєродонецька і Лисичанська, заявив Арестович.

Для підтвердження своєї точки зору радник голови ОП показав карту, яка демонструє скорочення кремлівських планів щодо оточення українських сил.

 

 

"Крах і провал". Арестович показав, як зменшились російські "кліщі" за два місяці. Карта

 

У березні планувалось захопити всю південно-східну частину України від Харкова до Дніпра із Запоріжжям. У квітні “кліщі” звузилися до напрямку Ізюм – Барвінкове – Першотравенськ – Велика Новосілка, у травні – до напрямку Ізюм – Краматорськ – Горлівка, а до червня, прогнозує Арестович, амбіції Росії обмежуватимуться рештою Луганської області.

“І у них навіть це не вийде”, – заявив Арестович.

Він порадив не вираховувати “із сантиметром у руках, де ж там просунулася Росія”, а дивитися на картину глобальніше.

“Третина російської армії знищена, щоб взяти Попасну і Херсон та вийти на кордони Луганської області. Але й не вийдуть уже. Їм не вистачить сил і засобів, скільки б резервістів нещасних туди не кидали. Це крах”, – заявив Арестович.

 

peredplata