Справжнє обличчя фашизму в Україні

Справжнє обличчя фашизму в УкраїніІсторичні аналогії \”на ліцо\”… Товаріщ Гітлєр також звинуватив опозицію в підпалі рейхстагу… Так що ПР – звичайні, стандартні, еталонні фашисти ХХ1 століття…

1. Міліція, яка за три дні до початку акції шерстила персонально кожного опозиціонера, знімала з автобусів,з поїздів, витягувала з персональних авто, щоб не допустити в Київ, …. пропустила в Київ БТР, супроводжувала його машинами з мигалками по Києву, не реагувала, коли БТР наїжджав на мітингуючих опозицонерів, захищала водія БТР від розлюченої опозиції, тепер видала, вустами Міністра \”перл\” – БТР в Київ пригнала опозиція.!?!?
2. В Гітлера були штурмові загони Рема , які нищили всіх опозиціонерів, євреїв і ін, і грабували їх майно. В Януковича – загони бритоголових молодчиків, що тренуються під керівництвом МВС, в приміщеннях МВС, використовуються МВС для рейдерських захватів майна простих громадян, побиття опозиціонерів і залякування та калічення журналістів. На випадок заворушень, загонам бандитів видадуть саму сучасну зброю, щоб імітувати і афішувати в світі, що акти насилля не є збройним терором населення владою, а як зіткнення різних груп населення, як початок громадянської війни (фашистів з антифашистами – наприклад)
3.Висновок 1 – міліція, використовуючи бандитів проти мирних громадян, втратила свої правоохоронні функції і морально право називатися правоохороним органом. Тому, для відновлення МВС, як правоохороного органу її керівний склад (зверху до низу) має бути люстрований і переформатований. (Фантастика- скажете, і будете праві).
Висновок 2. Оскільки влада взяла однозначний курс на силові методи вирішення соціальних, економічних, політичних, гуманітальних питань і підсилює терористичну складову в вирішенні цивільних питань, в придущенні прав і свобод людини, то це засвідчує, що мирний варіант розвитку подій невпинно вичерпується. Тому опозиції слід грамотно, але потужно розпочати \”роз\’яснювальну\” роботу серед людей в погонах….
Висновок 3. Закликати міжнародну спільноту і її інституції – вмішатися у ситуацію в Україні, для недопущення сирійсько-лівійських варіантів вирішення проблеми. Для цього міжнародній спільноті опозиція мала б запропонувати \” пакет інструментів\” впливу на українську владу, задля корекції її поведінки і переведеннія її в цивілізоване русло…

Володимир Пилипчук