Суд випустив зрадницю за кордон

“Душкіна Алла, вона ж Ратушна, яку звинуватили в одному з найважчих злочинів – державній зраді в умовах воєнного стану, спокійно покинула країну. Точніше, її випустили з країни в напрямку Угорщини. Ця істота, яка очолювала київський Печерський ліцей №75 та приватний заклад у Коцюбинському, до початку вторгнення вступила в змову з ворогом, була завербована, вела розвідувальну діяльність на користь агресора, створювала агентурну мережу, здавала ворогу позиції оборонців Києва. Очевидно, що готувала матеріали на патріотично налаштованих громадян та скоювала інші зрадницькі дії. Отримала за це запевнення, що після окупації України її буде призначено міністром освіти колаборантського уряду. Це повний і абсолютно завершений комплект злочинів для кваліфікації за статтею 111 державна зрада. Саме таке звинувачення зрадниці й висунули в СБУ.
А далі був суд. Дивний. За даною статтею й такими звинуваченнями неможливо отримати інший запобіжний захід, окрім арешту. Якщо в тебе нема високих покровителів у владі. У зрадниці Душкіної був. І суд слухняно запропонував заставу в 500 тисяч, яку за неї невідкладно внесли. Після цього зрадниці не знайшлося браслету стеження. А ще хтось “забув” вилучити в неї закордонні паспорти. Далі фігурантка ні разу не з’явилася за викликом суду, але суддя не ухвалював рішення про привід та заміну застави на арешт. Глибоко шановану деким зрадницю старалися надто не турбувати. Не внесли дані фігурантки і в реєстри для поліції та прикордонної служби. Також “забули”?
Нарешті, коли суддя таки виніс ухвалу про примусовий привід, з’ясувалося, що вона вже безперешкодно покинула Україну через пропускний пункт з Угорщиною на території Закарпаття. Точніше, судді дозволили винести ухвалу про привід, коли Душкіна остаточно покинула Україну. У тому ж напрямку вже неодноразово покидали країну деякі зрадники й корупціонери, яких потім із “великим завзяттям” починали розшукувати для покарання. Згадайте політтехнолога медведчука М.Погребинського, зам. голови адміністрації Януковича А.Портнова, голову КСУ Тупицького або зовсім свіжу – заступницю голови Запорізької ОВА, яка зараз сидить у Відні й чекає від покровителів з опи гарантій безкарності.
У таке навіть важко повірити – в Україні під час страшної кривавої війни хтось вільно випускає й рятує від суду зрадників і мародерів. Саме так. Бо просто покинути країну зараз навіть не військовозобов’язаним не вдасться – перевірка за всіма списками гарантована. І навіть у офіційне відрядження до міжнародних організацій можуть блокувати, як це було з Порошенком чи мером Чернігова, якщо цього не хоче влада.
Але інші фігуранти такої владної підтримки є особами впливовими, відомими, а тут якась директорка… Думаю, що колись ми ще знайдемо багато ниточок від неї десь у бік керівництва зеленої опи. А поки можемо мати припущення, що цій зрадниці реально обіцяли місце в майбутньому колаборантському уряді, але вона єдина випадково “залетіла”. І інші колеги, які готували здачу Києва за три дні, щоб вона не почала давати свідчення, витягнули соратницю з-за ґрат та вивезли з України. Хто вони? А вам уже детально про це конгресменка Вікторія Спартц розповідала. Зрадники ж нікуди не ділися й продовжують діяти – рятувати колаборантів, переслідувати патріотів, ставити палиці в колеса обороні, пробувати хоч щось вивідати й передати ворогу. А ви продовжуйте й далі кричати: “Неначасібоневтік!”
 
До загального портрета. Дана істота вже раніше пробувала сходити в політику від партії “За майбутнє Коломойського”. Але потім її пригріли при партії влади. Спершу вона засвітилася в серії скандалів у київській гімназії №75 та спробі рейдерського захоплення державного навчального закладу (!!!) Коли запахло смаленим, її поспіхом врятували від відповідальності й перевели в приміське селище Коцюбинське в приватний навчальний заклад. Там відзначилася в незаконній акції – примусила дітей без згоди батьків записуватися у відеопривітанні селищному голові від слуг Зеленського Сергію Данішу. Після початку вторгнення її кар’єрою вже займалися не тільки зрадники й реваншисти в Києві, але й їхні куратори в москві, бо якось дуже скоро вона очолила цілу зрадницьку мережу. Одну зрадницю вивели з-під удару, а крупні кити й далі при владі, їм, поки править Зеленський, боятися нічого.”
Тарас Чорновіл

peredplata