Вмотивованих буковинців запрошують на військову службу за контрактом

УКЛАДАЙ КОНТРАКТ – ЗАХИСТИ НАЙДОРОЖЧЕ!

Українська армія продовжує героїчну визвольну боротьбу, захищаючи свій народ та завдаючи нищівних ударів окупантам. Участь кожного, хто долучається до цієї боротьби і стає пліч-о-пліч з воїнами, зміцнює наше військо та прискорює беззаперечну  перемогу.

В цей доленосний для країни час, стати на її захист можуть не лише буковинці, які підлягають мобілізації, а й громадяни, які укладають контракт  про проходження  військової служби. Скористатись такою можливістю можуть також призовники віком від 18 років, які на даний час не підлягають призову на строкову службу та бажають боронити рідну землю.

Серед основних вимог до кандидатів на військову службу за контрактом – вік до 45 років, вмотивованість та відповідний стан здоров’я.

Громадяни, охочі укласти контракт, мають змогу обирати місце служби та, за відсутності військового досвіду, обов’язково проходять належну підготовку, зокрема, і за кордоном.

Військовим, які укладають контракт, як і мобілізованим, держава гарантує гідне грошове забезпечення та соціальну підтримку. Виплати складаються з щомісячного грошового забезпечення та додаткової винагороди під час періоду воєнного стану.

Для тих військовослужбовців, які безпосередньо не залучені до ведення бойових дій, винагорода становить 30 тис. грн., якщо залучені – 100 тис. грн. Відтак, солдат,  щомісяця отримує в середньому 44 тис. грн., або 114 тис. грн. Крім того, при укладанні першого контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі від 19 тис. грн.

Військовослужбовці за рахунок держави забезпечуються речовим майном, харчуванням, медичним обслуговуванням, а також щорічно отримують матеріальну допомогу на оздоровлення і вирішення соціально-побутових питань.

Без відриву від проходження служби військові мають змогу безоплатно здобути освіту у вищих навчальних закладах, проходити навчальні курси, а також отримати посвідчення водія.

Військовослужбовцям, які проходять службу за контрактом та бажають придбати житло, уряд надає пільгову іпотеку під 3% річних.

Охочим проходити службу за контрактом потрібно звернутись до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з військово-обліковим документом,  пройти професійно-психологічний відбір і медичну комісію.

Телефонуйте: 0953925911.

Джерело: пресслужба Чернівецького ОТЦК та СП

 

peredplata