Україна на весну планує великий наступ – Буданов

КИРИЛО БУДАНОВ. ФОТО: ДМИТРО ЛАРІН, УП

Очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов в інтерв’ю “ABC News” повідомив, що Україна на весну планує великий наступ, а найзапекліші бої очікуються у березні.

Джерело: інтерв’ю Буданова “ABC News”

Пряма мова Буданова: “Це (коли ми побачимо більше) звільнення територій і нанесення остаточної поразки Російській Федерації”.

Деталі: За його словами, “це буде відбуватися по всій території України, від Криму до Донбасу”.

“Наша мета, і ми її досягнемо, – повернення до кордонів 1991 року, такою, якою Україну визнають всі суб’єкти міжнародного права”, – наголосив він.

Також начальник ГУР не виключив подальших ударів по території Росії, однак не уточнив, хто за ними стоятиме.

Він додав, що атаки будуть відбуватися “все глибше і глибше” всередині Росії, але зможе прокоментувати, хто ці удари наносив, лише після закінчення війни.

Що було раніше: 2 січня головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний повідомив, що упродовж 2022 року ЗСУ знищили понад 100 тисяч російських загарбників, звільнили 40% окупованих під час повномасштабного вторгнення територій та знищили майже 42 тисячі російських вибухонебезпечних предметів.  

Буданов дав прогноз щодо смерті Путіна: Дуже швидко і скоро

Глава головного управління розвідки Кирило Буданов розповів, що російський диктатор Володимир Путін хворий на рак і помре дуже швидко, але уже після перемоги України у війні з Росією.

Джерело: Буданов в інтерв’ю ABC News

Пряма мова: “Він хворіє вже дуже давно, я впевнений, що має рак. Я думаю, що він помре дуже швидко. Я сподіваюся, що дуже скоро”.

Деталі: Керівник української розвідки запевнив, що він не думає над тим, чи дійсно хворіє Путін. За словами Буданова, він точно знає, що у російського диктатора рак: “Ми просто знаємо це”.

На уточнююче питання, чи отримували в ГУР цю інформацію від джерел близьких до Путіна, Буданов відповів: “Так”.

Він вважає, що російський диктатор помре уже після перемоги України у війні з Росією: “Ця війна має закінчитися до його смерті… Ми її виграємо у 2023 році”. 

На думку глави ГУР, після смерті Путіна в Росії відбудеться зміна влади і “не варто боятися її трансформації, оскільки це піде лише на користь усьому світу”.

peredplata