\”Беркут\” розігнав мітинг на Майдані

"Беркут" розігнав мітинг на МайданіСпецпідрозіл \”Беркут\” розігнав мітинг на Майдані.

4 автобуси \”Беркуту\” прибули о 23:30, і одразу оточили мітингувальників.

Люди стали в коло, співали гімн України, і кричали \”зрадники у погонах\”, \”Слава Україні, смерть ворогам\”, \”зека геть\”.

Сутички тривали близько 40 хвилин.

\”Беркут\” по одному висмикував людей, і виносив за руки і ноги. Одному з учасників мітингу стало зле. \”Беркут\” також відібрав раніше встановлені 2 намети. Людей саджали в автобуси, на яких вони приїхали до Києва. Хтось з націоналістів кинув димову шашку.
Фото з Facebook Ann Molchanova

Начальник \”Беркуту\” Александров наказав відтісняти людей далі до метро \”Хрещатику\”. Під час тисняви від \”Беркуту\” дісталося камері 5 каналу.
Оператор 5 каналу Дмитро Демишев постраждав під час дій Беркуту.

Перед цим представник київського управління благоустрою з 23:15 намагався вручити учасникам мітингу на Майдані повідомлення про незаконність встановлення наметів.

Однак люди відмовились приймати повідомлення, заявивши, що не знають, хто власник наметів. Вони також не погодились, що намети — це тимчасова архітектурна форма, як сказано у приписі.

\”Це спортивні намети, які нічим не кріпляться. Тому люди розглядають їх як просто майно громадян, і не погоджуються згортати\”, – розповів він.

О 22 годині біля наметів було 130-150 осіб. Серед них матері, які прийшли у четвер під МВС, щоб розповісти про знущання правоохоронців на їхніми синами. Там же бул люди з Полтави і Кіровоградщини, які долучились до ходи, і пішки йшли до Києва. Людей з Врадіївки немає.

Серед мітингувальників є і київська вчителька Ніна Москаленко, у якої два високопоставлені міліціонери намагаються через рейдерів відібрати будинок.

Москаленко каже, що має підтримати цих людей, бо вона така сама жертва свавілля, як і інші люди. Раніше, за повідомленням 5 каналу, правоохоронці заявили, що розганяти мітингувальників не збираються, але пізніше нагадали, що їхня акція має закінчитися до вказаного у заявці часу – до 23.30.

Як відомо, близько 200 осіб, незадоволених роботою правоохоронних органів, вийшли на Майдан Незалежності в Києві, аби висловити невдоволення роботою міліції.

Джерело