ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ. Офіційна заява від командувача Повітряних Сил Збройних Сил України Миколи Олещука.

14 січня 2023 року із п’яти дальніх бомбардувальників Ту-22м3 ВКС РФ по території України було випущено п’ять крилатих ракет Х-22. Пуски здійснювались із Курської області та з акваторії Азовського моря.
Одна із ракет Х-22, запущена з району Курської області близько 15 год. 30 хв. 14 січня 2023 року, влучила в багатоповерхівку у м. Дніпро (по вул. Набережна Перемоги).
Радіолокаційними засобами виявлено приблизне місце запуску, висота, швидкість польоту. Жодних сумнівів, що це була саме ракета Х-22 – немає.
У Збройних Силах України немає вогневих засобів, здатних збивати даний тип ракет. З початку воєнної агресії росії по території України було випущено понад 210 ракет цього типу. Жодна – не збита засобами протиповітряної оборони.
Маса бойової частини Х-22 – близько 950 кг. Максимальна дальність – до 600 км.
При застосуванні із великих відстаней відхилення від цілі може становити сотні метрів.
Лише зенітні ракетні комплекси, які у перспективі можуть бути надані Україні західними партнерами (йдеться про такі системи, як Patriot PAC-3 чи SAMP-T), здатні перехоплювати дані повітряні цілі.
Будь ласка, звертайте увагу на офіційні заяви представників Повітряних Сил, МО, ГШ, видів та родів ЗС України і перевіряйте будь-які “гучні” повідомлення, які тиражуються з інших джерел. Інформація – зброя!
Микола ОЛЕЩУК
 
 Офіс Президента повинен звільнити свого позаштатного радника Арестовича після його сьогоднішнього вкиду, який на руку московії. Крапка. Там і без цього вкиду вдосталь проросійської риторики.

peredplata