У Чернівцях відбулося спецпогашення нової поштової марки “ПТН – ПНХ!”

В Україні ввели в обіг нову поштову марку – «ПТН – ПНХ!». У церемонії її спецпогашення у Чернівцях взяв участь начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

«Рік боротьби, викликів та перешкод. Рік сліз, болі та розпачу. Ми ховаємо у холодній землі найрідніших людей і омиваємо гіркими сльозами зруйновані долі. Однак, попри страх та відчай українці об’єдналися, щоб разом постати проти ворога. Ця марка є ще одним доказом нашої нескореності. Перемога зовсім поруч. Тримаймо стрій! Все буде Україна!», – зазначив Руслан Запаранюк, якого цитує пресслужба Чернівецької ОВА.

На поштовому випуску представлено одне з семи графіті всесвітньо відомого вуличного художника та політичного активіста Бенксі, створених ним анонімно в Україні у 2022 році. Графіті з дзюдоїстом, відправленим в нокаут, художник намалював на стіні зруйнованого будинку у смт Бородянка Київської області.

Тираж поштової марки – 1 500 000 примірників або 250 тисяч маркових аркушів. Кожен, хто придбає марку «ПТН ПНХ!» стає учасником благодійного проєкту.

Купити марку можна у відділеннях Укрпошта та її офіційних магазинах.

peredplata