Попри воєнний стан і заборону на виїзд: Арестовича помітили в Італії

Попри недавнє введення закону про заборону виїзду державних осіб, Олексій Арестович вирушив до Італії. Суспільство незадоволене черговим резонансним вчинком ексрадника Офісу президента України

Про це повідомляє видання Аfisha.it. Як ідеться у джерелі, Арестович начебто вирушив на ділову зустріч.

У Римі колишній радник Офісу президента має зустрітися з українськими бізнесменами та лобістами українських інтересів в Італії.

“На запрошення Ukraine Lobby and Business Club він зустрінеться з українськими підприємцями та лобістами українських інтересів в Італії. Очікується, що під час цього ділового заходу йтиметься про важливість публічної дипломатії”, – йдеться у матеріалі.

Українці в мережі цікавляться, на яких підставах під час загальної мобілізації та воєнного стану, коли навіть депутатам заборонили виїзд із країни, колишній радник ОП зміг потрапити до Італії.

“А чому не на передову, кишка тонка? Таким патріотам саме там і місце, є можливість показати свою любов до Батьківщини”, – пишуть коментатори.

Попри воєнний стан і заборону на виїзд: Арестовича помітили в Італії. Фото

“У Бахмуті, а не в Італії має бути”, – зауважують інші користувачі.

Попри воєнний стан і заборону на виїзд: Арестовича помітили в Італії. Фото

Важливо відзначити, що Олексій Арестович заявляв, що у 2022 році йому було присвоєно звання підполковника ЗСУ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, колишній радник глави Офісу президента Олексій Арестович розкритикував рішення ректорату Київсько-Могилянської академії про заборону російської мови у своїх стінах. Він вважав такі заходи зазіханням на свободу та демократичні цінності.

https://news.obozrevatel.com/ukr/society/popri-voennij-stan-i-zaboronu-na-viizd-arestovicha-pomitili-v-italii-foto.htm

peredplata