Вбивства, пацифікація та Медведчук: що хотів зробити Путін з Україною – звіт аналітиків із Британії Вбивства, пацифікація та Медведчук: що хотів зробити Путін з Україною – звіт аналітиків із Британії

Аналітики назвали плани Кремля щодо України.

Аналітики Королівського об’єднаного інституту оборонних досліджень (RUSI) вважають, що російський диктатор Путін і справді планував захопити Україну “за три дні”. Після цього “кадировці” повинні були вчиняти масові вбивства українських активістів та незгодних з російським режимом.

Про це йдеться у звіті, опублікованому на сайті RUSI.

 

Росіяни, щоб захопити владу в Україні, планували використати місцевих колаборантів. Паралельно на захоплених територіях України повинні були діяти “кадировці”. За планом Путіна, вони повинні були “влаштувати полювання” на активістів та учасників Революції Гідності. Цих людей Кремль хотів убити.

Наступним етапом повинна була стати так звана “пацифікація”. Для цього росіяни планували ізолювати громади, а “кадировці” повинні були вбити тих, хто не згоден з окупацією РФ та виходить на протести.

У “проблемних” областях України росіяни планували вимкнути електрику, газ та вивести звідти всі фінансові ресурси. Таким чином росіяни хотіли влаштувати українцям бідність.

Далі – росіяни планували захопити НБУ та інфраструктуру. Після контролю над важливими галузями України на арену повинен був вийти кум Путіна Медведчук. Він мав виступити “миротворцем”, підписати капітуляцію України. Далі – на всі керівні посади в Україні повинні були бути призначені російські агенти.

Нагадаємо, британські фахівці проаналізували дії російських спецслужб щодо реалізації планів Кремля окупувати всю Україну і назвали головні причини, чому цього не сталося. У цій доповіді аналітики звернули увагу на фундаментальні недоліки російських спецслужб, які “значною мірою сприяли провалу планів російського вторгнення до України”. Серед них вони називають, зокрема, бажання всіляко догодити президенту Володимиру Путіну.

https://tsn.ua/ato/vbivstva-pacifikaciya-ta-medvedchuk-scho-hotiv-zrobiti-putin-z-ukrayinoyu-zvit-analitikiv-iz-britaniyi-2297452.html

peredplata