“Його вб’ють”: перспективи путіна з точки зору ексглави ЦРУ

Російського диктатора володимира путіна можуть вбити, щоб припинити війну проти України, заявив ексглава ЦРУ Джеймс Олсон.

В інтерв’ю британському таблоїду The Sun він зазначив, що якщо путін залишиться при владі, він ніколи не відмовиться від війни, і тому шлях до її закінчення – це його вбивство чи повалення.

«Все йде зовсім не так добре. Я вважаю, що путін зараз перебуває у безвиграшній ситуації. Якщо путін залишиться при владі, буде довга війна, тому що він не здасться, але я не думаю, що путін залишиться при владі. Я вважаю, що його буде відсторонено від влади або його вб’ють. Я не виключав би вбивства. Я думаю, що цілком імовірно, деякі патріотично налаштовані росіяни вирішать, що їм потрібно усунути путіна. І це буде кінець війни», – сказав ексглава ЦРУ.

Олсон нагадав, що росія у війні проти України зазнає колосальних втрат. За даними української влади, вони вже перевищують 170 тисяч.

«Я вважаю, що є генерали, які відчувають огиду до цієї трагічної втрати життів, і вони стануть можливим джерелом повстання проти путіна. І якщо вони це зроблять, я бачу путіна ходячим мерцем. Він цього не переживе. Я думаю, що ймовірніше усунення путіна, ніж військова поразка», – сказав колишній глава контррозвідки США.

Він також попередив, що поки російський диктатор залишається при владі, існує надзвичайний ризик того, що війна може вийти за межі України.

«Якщо війну не буде припинено через усунення путіна, вона може легко поширитись. Ми знаємо, що регіональні амбіції путіна полягали у зміцненні контролю над східною Україною, включаючи захоплення Молдови, яка є мішенню. Світ має знати, що Молдова перебуває у великій небезпеці», – резюмував Олсон.

Нагадаємо, як повідомляла раніше група “ІС”, російський наступ не досяг цілей, які поставив воєнний злочинець путін.

Джерело: https://sprotyv.info

peredplata