Про команду однодумців та важливість того, щоб змінилась влада в Чернівцях. Олексій Каспрук

ЗАПИТАННЯ

– Чи здатні Ви, Олексію, зібрати однодумців щоб відродити статус нашого міста? Чи є у Вас організована команда, чи потребуєте нової сили задля перезавантаження відносин з владою? Якщо так, то хто ці патріоти нашого міста?Де їх шукати, як з ними спілкуватися, до кого звертатися? Коли опозиція \”оголосила війну владі\” в Чернівцях? Що це за війна? Де лінія фронту, де територія, на яку розповсюджуються \”бойові\” дії? Де результати перемог та поразок?

– В команду однодумців вже входить багато мудрих, активних і, найголовніше, порядних людей. Це і нинішні депутати міської та районних рад від різних опозиційних сил, і громадські активісти, які, не чекаючи зміни влади, сьогодні працюють, точніше сказати, борються (бо це дуже складна справа) за збереження та розвиток нашого міста.

Переконаний: коли зміниться влада, ця команда тільки підсилиться за рахунок кращих городян.

Шукати їх якраз і не треба – вони всі на виду: у ЗМІ, у соціальних мережах, на круглих столах і, саме головне, «в полях».

Вони створюють притулки для тварин, захищають книгарні, боронять зелені насадження тощо.

А «війна», точніше спротив, була оголошена, коли регіональна та стушкована більшість у раді зрадила чернівчан та вкрала їхній вибір. Потім очільники та підочільники почали нищити місто, яке і стало територією «бойових дій». Вона всюди: в басейні 27-ї школи та кінотеатрі Миколайчука, які руйнуються, на переритих вулицях Боярка, Каспрука, Хмельницького, на п’ятому секторі Калинівського ринку та ринку \”Нива\”. Фактично по всьому місту.

Є перемоги та поразки, але я переконаний: наша справа справедлива, перемога буде за нами.

Чернівці пережили різні війни та зміни влади, переживуть і цих. Але чим раніше вони поїдуть назад до Києва, тим менш руйнівними будуть наслідки для міста.

Новини Партнерів