Олійников через погрози виїхав з України

Олійников через погрози виїхав з України

Власник компанії \”ПростоПрінт\” Денис Олійников виїхав з України у зв\’язку з інформацією про підготовку його арешту.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

\”Це Денис Олійников. Я вже не в Україні. Зі мною найдорожчі мені люди – дружина, син і дочка. Це весь мій світ, і заради них я відмовлюся від ідеалів, кар\’єри, бізнесу і чого завгодно\”, – зазначив він.

За словами Олійнікова, у понеділок ввечері йому вперше пригрозили розправою над сім\’єю, після чого він найняв охоронне агентство.

\”Але вчора ввечері людина з УБОЗ, яка нам співчуває (та сама, яка передала файл з текстом так і не підписаної постанови про порушення кримінальної справи, та сама, яка попередила про виїзд УБОЗ на вилучення наших серверів ще до приїзду їх в \”Колокол\”) повідомила про новий сценарії, який хотіла реалізувати \”міліція\” щодо мене і моєї родини\”, – написав він.

Бізнесмен стверджує, що \”якби це відбувалося\” не з ним, він би не повірив.

\”Якби не було 15-годинних нічних допитів, грабежу і вилучення майна, \”вбивства\” справи, яку я будував п\’ять років, повної деморалізації багатьох моїх співробітників, нарешті, погроз зґвалтування молодої дівчини двома покидьками в погонах (і ці погрози залишилися взагалі без будь-якої реакції – значить, їм можна)… Тепер вірю\”, – йдеться у зверненні.

За даними Олійникова, на середу був запланований його арешт – \”демонстративно, в ході нашої другої акції\”.

\”Для затримання був ангажований не тільки \”Беркут\”, але й \”Сокіл\”, причому дана команда – можливу протидію з боку учасників акції гасити максимально жорстко\”, – написав він.

Крім того, за словами Олійникова, паралельно була дана команда на арешт його дружини, \”яка, крім засновництва в компаніях, взагалі жодної участі в бізнесі не брала\”.

\”І далі – відсторонення від можливого опікунства моєї мами (через слабке здоров\’я) і мого тестя (зважаючи нібито на зловживання алкоголем і неможливість забезпечити онуків). Що далі відбувається з дітьми – здогадайтеся самі\”, – написав він.

Олійников також заявив, що обов\’язково повернеться в Україну.

\”Я повернуся. Обов\’язково повернуся. І ті, хто зруйнував моє життя, забрав у мене улюблену роботу, у моєї доньки – можливість виступати під прапором України, у мого сина – отримувати освіту рідною мовою, у моєї дружини – друзів, подруг і її світ, за це обов\’язково дадуть відповідь. Кожен і персонально\”, – написав він.

Як відомо, у понеділок ввечері активіст \”Спільної справи\” Олександр Данилюк повідомив, що двоє чоловіків вистрелили в хлопця, який відмовився зняти футболку \”Спасибо жителям Донбасса\”.

За його словами, згодом хлопця відвезли до лікарні, де йому була надана невідкладна медична допомога.

6 вересня офіс компанії \”ПростоПрінт\” захопив УБОЗ нібито через друк футболок з написом \”Спасибо жителям Донбасса…\”.

Потім прес-служба МВС у Києві заявила, що обшук у Prostoprint пов\’язаний із підробкою сувенірної продукції до Євро-2012.

15 вересня бійці спецпідрозділу міліції \”Беркут\” відбирали у торгівців футболки та чашки з написами \”Спасибо жителям Донбасса\”, які торговці реалізували на Майдані Незалежності.

У понеділок стало відомо, що власнику \”ПростоПрінта\” Денису Олейникову погрожують і він має намір вивезти свою сім’ю за межі України.

Крім того, у вівторок Управління по боротьбі з організованою злочинністю заарештувало сервера з макетами футболок \”Спасибі жителям Донбасу\”.

Джерело Українська правда

Повний варіант тексту Олійникова:

Человек, у которого украли Родину

Это Денис Олейников. Я уже не в Украине. Со мной самые дорогие мне люди – жена, сын идочь. Это весь мой мир, и ради них я откажусь от идеалов, карьеры, бизнеса и чего угодно.

Позавчера вечером мне первый раз пригрозили расправой над семьей. Я приехал в Одессу, чтобы уговорить родных уехать – но жена наотрез отказалась. Тогда я подумал, что физическая охрана для них решит проблему, и вернулся в Киев, чтобы нанять охранное агентство.

Но вчера вечером сочувствующий нам человек из УБОП (тот самый, который передал файл с текстом так и не подписанного постановления о возбуждении уголовного дела, тот же, который предупредил о выезде ОПГ \”УБОП\” на изъятие наших серверов еще до приезда их в \”Колокол\”) сообщил о новом сценарии, который хотела реализовать \”милиция\” в отношении меня и моей семьи.

И если бы это происходило не со мной – я бы не поверил.

Если бы не было 15-часовых ночных допросов, грабежа и изъятия имущества, \”убийства\” дела, которое я строил пять лет, полной деморализации многих моих сотрудников, наконец, угроз изнасилования молодой девушки двумя подонками в погонах (и эти угрозы остались ВООБЩЕ без какой-либо реакции – значит, им можно)…

Теперь верю.

На сегодня был запланирован мой арест – демонстративно, в ходе нашей второй акции. Для задержания был ангажирован не только \”Беркут\”, но и \”Сокол\”, причем дана команда – возможные противодействия со стороны участников акции погашать максимально жестко.

Но самое страшное – не это, а то, что параллельно была дана команда на арест МОЕЙ ЖЕНЫ, которая, кроме учредительства в компаниях, вообще никакого участия в бизнесе не принимала. Как вы понимаете, им не нужны причины – все, что они делают до сих пор, они делают без оснований.

И дальше – отстранение от возможного опекунства мою маму (из-за слабого здоровья) и моего тестя (ввиду якобы злоупотреблений алкоголем и невозможности обеспечить внуков). Что дальше происходит с детьми – догадайтесь сами.

У них нет тормозов. И это мы позволили им чувствовать себя так вольготно, потому что они не боятся возмездия, тех самых вил в открытую или хотя бы кирпича из-за угла. А на наши мирные акции срать они хотели – в винницких и черкасских селах всегда найдутся широкоплечие парни без мозгов и идеалов, готовые надеть красные береты \”Беркута\” или черные маски \”Сокола\”.

Я вернусь. Обязательно вернусь. И те, кто разрушил мою жизнь, забрал у меня любимую работу, у моей дочки – возможность выступать под флагом Украины, у моего сына – получать образование на родном языке, у моей жены – друзей, подруг и её мир, за это обязательно ответят. Каждый и персонально.

peredplata