Юлі – волю! Навіть регіонали так веліли. А Іван-курятник був проти… ВІДЕО

Юлі – волю! Навіть регіонали так веліли. А Іван-курятник був проти… ВІДЕОВеликі скандали сколихнули міську раду, коли депутати голосували за звернення до своїх колег з ВР щодо підтримки Євроінтеграції України. Депутат Каспрук вніс пропозицію вставити у звернення одне речення з проханням звільнення з тюрми Юлії Тимошенко. Виходячи з того, що у міськраді ВО «Батьківщина» є однією з найбільших фракцій, депутати якої стали такими завдяки Юлії Тимошенко, думали, що така пропозиція пройде.

Але що ми побачили?! Тільки два бютівці проголосували за волю Тимошенко. Інші продали її і Батьківщину за шмат гнилої ковбаси (депутат Іван Боднар (курятник) продавав Батьківщину за «за шмат гнилої курки» з огляду на те, що торгує курми у Чернівцях). Коли табло висвітило такий результат, вжахнулися навіть регіонали. Бо вони ще мають співчуття до в’язнів. А ті, кого Юля зробила людьми, на очах перетворювалися у тварин, жлобів, бидло. Тоді журналісти газети «Час» та Інтернетвидання Buknews вирішили запитати депутатів від БЮТу, як вони голосували. Почалася велика брехня.

Після такого навіть Іуда не зміг би жити. Тож пообідавши, депутати з БЮту вирішили повернутися до голосування з поправкою про волю Юлії Тимошенко. Сам Чесанов наполягав, аби звернення переголосували. І переголосували. Більшістю голосів речення, аби Юлю Тимошенко випустили на волю, до звернення таки додали. Окрім інших, за це проголосувало кілька регіоналів.