На Кіцманщині повернуто державі 9 га лісу

На Кіцманщині повернуто державі 9 га лісуДержавною виконавчою службою виконане рішення Господарського суду Чернівецької області за позовом Чернівецького міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері про повернення державі земельної ділянки лісового фонду площею 9 га. До речі, її експертна вартість становить понад 2 млн.150 тис.грн.

А почалося все із перевірки основних лісокористувачів, у тому числі ДП «Кіцманський ліс АПК», де й виявили порушення вимог чинного природоохоронного законодавства у сфері лісокористування. Так, згідно з рішенням даного підприємства приватному підприємцю К. була надана в довгострокове тимчасове користування лісова ділянка площею 9 га для використання в туристично-рекреаційних цілях і для створення вольєра із розведення мисливської фауни. Більше того, між Державним підприємством «Кіцманський ліс АПК» та підприємцем укладена угода про співпрацю, згідно з умовами якої дана земельна ділянка йому була передана у довгострокове тимчасове користування безоплатно. А це суперечить вимогам закону і підлягає визнанню угоди недійсною.

– З метою визнання угоди про співпрацю недійсною та повернення земельної ділянки державі прокуратура до Господарського суду Чернівецької області пред’явила відповідного змісту позов, – резюмує Чернівецький міжрайонний прокурор з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері Володимир Харабара. – І, розглянувши матеріали позову, суд дійшов висновку про обґрунтованість та правомірність вимог прокурора. Рішення господарського суду по даній справі було залишене в силі й судом апеляційної інстанції.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

peredplata