ДСНС показала наслідки російського ракетного удару по Луцьку: 3 загиблих

ФОТО ДСНС

Державна служба з надзвичайних ситуацій опублікувала фото наслідків ракетного удару росіян по місту Луцьк Волинської області, де загинули 3 людей.

Джерело: ДСНС у Telegram, мер міста Ігор Поліщук у Telegram

Дослівно служба: “На Волині рятувальники ліквідували наслідки ворожого обстрілу. Уранці 15 серпня під ворожий обстріл потрапило виробниче підприємство у Луцьку. В результаті відбулося руйнування конструкцій та виникла пожежа. З-під завалів рятувальники деблокували одного постраждалого та вилучили тіла ще трьох загиблих”. 

 

Деталі: Повідомляється, що рятувальники ліквідували пожежу та розібрали завали знищеної будівлі. 

 

На місці події працювали 34 ДСНСники та 11 одиниць техніки. 

Мер міста Ігор Поліщук повідомив, що з міського бюджету кожній сім‘ї людей, які загинули під час ранішньої атаки, виплатять по 200 тис грн. Також він пообіцяв, що місто візьме на себе всі витрати по похованню загиблих, а постраждалим повністю оплатять лікування і подальшу реабілітацію.

Раніше Поліщук повідомляв, що під час атаки постраждали 3 людини.

Передісторія:

Поранена 10-річна дитина, зруйновані дитячий садок і житлові будинки у Львові. Це наслідки масованої ракетної атаки на західні регіони України, яку здійснила сьогодні вранці російська армія.
Росіяни випустили сьогодні по Україні 28 крилатих ракет. 15 людей постраждало на Львівщині й двоє у Дніпрі, троє людей загинуло у Луцьку, зруйнована лікарня на Черкащині й приватний будинок на Івано-Франківщині.
 

peredplata